سفارش تبلیغ
صبا ویژن
kingsera
asrepadeshahan
هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir )
وبلاگ هواداران بازی آنلاین و اینترنتی عصرپادشاهان ( kings-era.ir )
kingsera kingzsera kingsera kingsera kingsera
kingzera

 

نمی دونم تا به حال تو نقشه سرور 9 دقت کردید محدوده ای وجود داره که پر از استخوانه و نمی شه در اون محدوده شهری بنا کرد.

با توجه به این که همیشه تیم عصر پادشاهان سعی کردند بازی رو از یکنواختی دور نگه دارند باید منتظر اتفاقات جدید در بازی عصر پادشاهان باشیم!

 

 

 نظر شما در این رابطه چیه؟ فکر می‌کنید چه اتفاقی قراره بیافته؟

 

ثبت نام در بازی مرموز عصر پادشاهان

 
موضوع مطلب : مرموز, عصر پادشاهان, بازی, استخوان, سرزمین

جمعه 91 دی 15 :: 4:49 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

شوالیه ها نیروهای قدرتمند در تهاجم و دفاع هستند و ارزش زیادی در نبردها خواهند داشت. این نوع سرباز در اصطبل سواره نظام آموزش می یابد. البته باید ابتدا اصطبل سواره نظام را به سطح 10 برسانید و سپس دانش تربیت شوالیه را در آکادمی تخقیق نمایید.

          

میزان قدرت هجومی این نوع سرباز نسبت به بقیه سریازان بیشتر بوده و برای تربیت آن منابع زیادی مورد نیاز می باشد.

 

لینک ثبت نام در kingsera
موضوع مطلب : شوالیه, دفاع, تهاجم, سرباز, kingsera

جمعه 91 دی 15 :: 9:44 صبح
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

   

 

ابزار جنگی دژکوب، وسیله ای جهت تخریب دیوارهای شهرهایی است که شما به آن‌ها حمله می‌کنید. برای استفاده از منجنیق و دژکوب باید لشکرکشی از نوع نبرد باشد.


  این ابزار در دفاع برابر نیروهای هجومی به شهر شما نیز موثر است.

  این ابزار جنگی پس از تحقیق در آکادمی در کارگاه فعال می‌شود. البته برای اینکه بتوانید در آکادمی منجنیق و یا دژکوب را تحقیق نمایید، باید ابتدا کارگاه را بنا کرده باشید.

  در صورتی که در یک لشکرکشی از منجنیق استفاده نمایید، از امتیاز سطح تمدن شما 100 نمره کسر می‌شود.

برای افزایش قدرت هجومی و دفاعی دژکوب، باید در آکادمی سطوح هجومی و دفاعی آن را افزایش دهید.

 

از شما قهرمان بزرگ دعوت می شوددر بازی عصرپادشاهان عضو شوید

لینک عضویت

 
موضوع مطلب : دژکوب, آکادمی, تحقیق, عضویت, قهرمان

پنج شنبه 91 دی 14 :: 2:21 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

سرانجام در سرور 7 ایران امروز 13 دی ماه ساعت 4:30 دقیقه بامداد گینگیزها شکست خوردند و بازیکن rezatatafi توانست کتیبه جاویدان رو به شهر کادوسیان 3 انتقال بدهد.
حالا باید منتظر باشیم و ببینیم می‌تواند کتیبه را آرشیو کند یا خیر.

 

ثبت نام و عضویت در بازی
موضوع مطلب : ثبت نام, عضویت, بازی, کتیبه, جاویدان

چهارشنبه 91 دی 13 :: 10:38 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

 

 

اگر سری به دنیای بازی‌های آنلاین ایرانی زده باشید شاهد بودید که ظرف همین دو سه سال اخیر صنعت بازی سازی ایرانی در بخش آنلاین شروع و فعالیت مناسبی داشته و چند بازی ایرانی هم مثل عصر پادشاهان و ناورد و آسمان دژ یا میراث از سوی شرکت‌های بازی سازی منتشر شده‌اند.

ولی احتمالاً برای شما هم این سؤال پیش آمده که کدام بازی موفق‌تر بوده آیا این تولیدات واقعاً حاصل کار طراحان ایرانی بوده یا خیر.

اگر به اخبار جدید در بحث بازی‌های آنلاین مراجعه کرده باشید حتماً با انتخاب بازی آسمان دژ 2 به عنوان بهترین بازی آنلاین روبرو شده‌اید.

ولی آیا این بازی شایسته این عنوان بوده است و جایگاه سایر بازی‌ها در این بین چیست؟

با توجه به عدم موفقیت بازی آسمان دژ نسخه اول خیلی دور از انتظار بود که نسخه دوم این بازی در رده نخست انتخاب جای بگیرد ولی چه چیز باعث شد این بازی که هم اکنون تعداد بازیکنان فعال ان به عدد هزار هم نمی‌رسد این عنوان را کسب کند؟

در این صورت جایگاه بازی عصر پادشاهان که حداقل تعداد بازیکنان ان چیزی بیش از 400 هزار بازیکن هست در این فهرست کجاست بازی‌ای که عنوان پرمخاطب ترین بازی ایرانی رو کسب کرده است.

باید دید داوران چه ویژگی‌های یک بازی که حتی نسخه فارسی آن کامل نیست را معیار انتخاب به عنوان بهترین بازی آنلاین قرار داده‌اند!

 

برای ثبت نام در بازی آنلاین عصر پادشاهان کلیک کنید

 
موضوع مطلب : بازی, آنلاین, عصر پادشاهان, ناورد, آسمان أژ, پر مخاطب ترین, ایرانی

چهارشنبه 91 دی 13 :: 11:17 صبح
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

 

سرانجام امروز 12 دی‌ماه ساعت 14 بعد از ظهر کتیبه سرور 7 بازی آزاد شد تا شاهد شروع هیجانات در دوره اتمام بازی در این سرور باشیم.
باید ببینیم چه اتفاقاتی در این سرور می‌افتد و کدام بازیکن موفق خواهد شد نام خود و اتحادش را به عنوان مالک کتیبه جاودان در این سرور به ثبت برساند.

به امید موفقیت بازیکنان این سرور

 

ثبت نام در بازی

 
موضوع مطلب : سرور, بازی, کتیبه, ثبت نام, جاودان

سه شنبه 91 دی 12 :: 4:4 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

1- در عصر پادشاهان شما می‌توانید به هر تعداد که خواسته باشید قهرمان بسازید.
2- در عصر پادشاهان قهرمان یک شهر در اختیار همان شهر است و اگر محافظ شهر دیگری باشد دیگر امتیازی برای او در پی ندارد.
3- در عصر پادشاهان قهرمان بازیابی و احیا ندارد (گفتیم که بازی عصر پادشاهان بر خلاف تراوین که رویا پردازنده است منطبق بر واقعیت است و در واقعیت هم مرده حیات مجدد ندارد).
4- در عصر پادشاهان با استخدام منجم سرعت بهبود قهرمان تا 100 درصد افزایش می‌باشد (هر منجم 5 درصد).
5- در بازی عصر پادشاهان قهرمان از 6 / 1 بازی وارد می‌شود (در تراوین از ابتدا در بازی وجود دارد و در نسخه های قدیمی‌تر از همان ابتدا قابل تحقیق است).
6- در عصر پادشاهان در شرایط خاص مثلاً تسخیر گنجینه ای ارزشمند بازی باید هر شهر بازیکن یک قهرمان داشته باشد.
7- تسخیر آبادی‌های اطراف دهکده شما تنها تا شعاع 3 خانه می‌باشد؛ و چون گاه هیچ آبادی در اطراف شما نیست ممکن است شرایطی پیش بیاید که قهرمان شما نتواند هیچ واحه ای را تسخیر کند. اما ماجراجویی توسط قهرمان جهت بدست آوردن کلیدها و گنجینه‌ها تا شعاع 15 خانه در اطراف دهکده شما میسر می‌باشد.
8- امتیاز کسب شده توسط قهرمان عصر پادشاهان بر حسب نیروی انتخاب شده برای قهرمان متفاوت است (شما می‌توانید با استفاده از امتیاز تجربه، قدرت دفاعی و هجومی قهرمان‌های خود را افزایش دهید) برای قهرمان‌های ساخته شده از نیزه دار 10 امتیاز، شمشیرزن 12، کماندار 15 و شوالیه 18 امتیاز تجربه می‌تواند یک سطح قدرت هجومی و یا دفاعی قهرمان شما را بالا ببرد.
9- در بازی عصر پادشاهان شما می‌توانید قهرمان را در دفاع از شهر دخیل نکنید در این زمان‌ها قهرمان‌های در حال استراحت در دفاع از شهر نقشی ندارند.
10-و بالاخره اینکه برای پرورش قهرمان‌های بیشتر شما یا باید بچه پولدار باشید و سکه طلا بخرید و یا از هوش و ذکاوت برخوردار باشید و در نبرد های افکار عصر پادشاهان همیشه پیروز باشید.
و شرایط تربیت قهرمان برای هر نیرو به صورت‌های زیر است.
آموزش نیزه دار قهرمان :
10 امتیاز هوش یا 3 سکه طلا نیاز دارد. امتیاز هوش با برد شما در بازی نبرد افکار بدست می‌آید. سطح عمارت قهرمان برای آموزش این نیرو بایستی 5 باشد.
آموزش شمشیرزن قهرمان :
20 امتیاز هوش یا 5 سکه طلا نیاز دارد. سطح عمارت قهرمان برای آموزش این نیرو بایستی 10 باشد.
آموزش کماندار قهرمان :
30 امتیاز هوش و یا 7 سکه طلا نیاز دارد. سطح عمارت قهرمان برای آموزش این نیرو بایستی 15 باشد.
آموزش شوالیه قهرمان :
40 امتیاز هوش و یا 9 سکه طلا نیاز دارد. سطح عمارت قهرمان برای آموزش این نیرو بایستی 20 باشد.

اما این همه چیزی نبود که دانستن ان نیاز به رمز و رموزی باشد خیلی از این موارد را با چند بازی و یا مطالعه راهنمای بازی می‌توانید بفهمید.
در ادامه تکنیک‌های مربوط به قهرمان در عصر پادشاهان اعم از نبرد و پرورش ان به شما داده خواهد شد.

 

ثبت نام در بازی آنلاین کینگزارا
موضوع مطلب : بازی, قهرمان, عصر پادشاهان, کینگزارا, نبرد افکار

سه شنبه 91 دی 12 :: 9:48 صبح
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

تصمیم داشتم نقدی بر بازی عصر پادشاهان بنویسم که نکته جالبی نظرم را جلب کرد و نقد را رها کردم و نکته? جالب را چسبیدم. نکته این بود که یکی از دوستان در دیدگاه خودش در زیر مطالب مربوط به عصر پادشاهان نوشته بود که : «… تازه خیلی هم آدم رو تیغ میزنن مثلاً نقشه رو اومدن اونقدر کوچک کردن و برای بزرگ کردنش باید سکه طلا بدی.».

 بعد از خواندن این دیدگاه به نظرم رسید که بررسی‌ای انجام بدهم تا برایم روشن شود که این بازی واقعاً دارد زیاد پول می‌گیرد یا نه. این هم بررسی:

در این گونه بازی‌ها همیشه یک جایی کار لنگ پول می‌شود. یعنی باید پول داد و سکه خرید و از بقیه پیش افتاد. اما ما کاری نداریم که نحوه? محاسبه قیمت سکه چگونه است، فقط می‌خواهیم مقایسه ای انجام دهیم و ببینیم تراوین به صرفه تر است یا عصر.

برای این کار ارزان قیمت‌ترین بسته? پولی هر دو بازی را مقایسه می‌کنیم که اتفاقاً پرفروش‌ترین هم هست.

تراوین در ازای پرداخت 5000 تومان 30 سکه طلا به ما می‌دهد و عصر در ازای 3000 تومان 30 سکه. حالا می‌خواهیم بدانیم 30 سکه? تراوین با ارزش‌تر است یا 30 سکه? عصر.

برای معلوم شدن سکه? داخل بازی را به پول واقعی تبدیل می‌کنیم تا کار راحت شود.

هر سکه تراوین تقریباً 166 تومان می‌شود. (5000 تقسم بر 30).

هر سکه عصر دقیقاً 100 تومان قیمت دارد. (3000 تقسیم بر 30).

اکنون یکی از قابلیت‌های مشابه دو بازی را با قیمتش مقایسه می‌کنیم. به نظر من افزایش تولید محصولات خوب است. تراوین می گوید به ازای 5 سکه یک هفته میزان تولید یکی از محصولات را ?25 افزایش می‌دهد. در حالی که عصر می‌گوید به ازای پرداخت 7 سکه یک هفته میزان تولید یکی از محصولات را ?20 درصد افزایش می‌دهد. در نظر اول تراوین خوش انصاف تر ظاهر می‌شود اما با تبدیل سکه? داخل بازی به پول واقعی ورق بر می‌گردد.

5 سکه? تراوینی حدوداً 833 تومان قیمت دارد در صورتی که 7 سکه? عصری 700 تومان می‌ارزد. اما کار همین جا تمام نمی‌شود. تراوین ?25 تولید را زیاد می‌کند ولی عصر ?20. پس باید ?5 هم به 700 تومان اضافه کرد که می‌شود 735 تومان که باز هم 98 تومان از تراوین ارزان‌تر است.

همین امر درباره? قابلیت اتمام فوری ساخت و ساز هم جاری است. تراوین 2 سکه می‌گیرد که حدوداً می‌شود 333 تومان اما عصر 3 سکه می‌گیرد که می‌شود 300 تومان و با توجه به این که ساخت و ساز در عصر اصولاً بیشتر طول می‌کشد این یکی واقعاً ارزان‌تر است.

هرچند این تمام ماجرا نیست اما مسائلی را برای ما روشن می‌کند.

لینک ثبت نام در بازی آنلاین عصر پادشاهان
موضوع مطلب : عصرپادشاهان, بازی, آنلاین, سکه, تراوین, قابلیت

دوشنبه 91 دی 11 :: 10:30 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

 من که هرکار میکنم، نمی تونم موفق بشم. تا یه سرباز میسازم یا یه ساختمون ارتقا میدم، منابعم تموم میشه و بیکار میشم. پولی هم ندارم که بتونم سکه بخرم. (چون فقط 13 سالمه و پدر و مادرم هم نمیذارن پول هاشون رو بردارم تا خرج یه دنیای مجازی کنم! )

شما می گید چیکار کنم؟ و شما چیکار می کنید که موفق می شید و به مقدار زیادی منابع و نیرو دست می یابید؟

 

 1 برای شروع 
تمام مراحل مشاور اعظم رو به پایان برسون که اخرش حدود 25 تا سکه میگیری 
سکه هات رو الکی خرج نکن و شهرداری روت به سطح 20 مزارع با فاز تکمیلی سطح 10 ونانوایی اجر پزی این ها رو بساز تا سطح اخرش یعنی سطح 5 
2 بعدش ساختمون مهمی مانند اصطبل کارگاه سرباز خانه سفارت رو ارتقا بده تا جمعیتت بره بالای 500 بعدش برو تو یه اتحاد خوب هر روز هم یه ساختمون رو ارتقا بده ودر کنارش سرباز سازی کن

می تونی بدون سکه هم خوب عمل کنی اما به شرطی که بتونی از سکه های اول بازیت هم خوب استفاده کنی مثلا فعلا لازم نیست ارتقا سریع ساختمان ها رو بزنی
1-برای اینکه انبارت پر باشه همیشه غارت کن و سطحش رو همیشه بالا بذار باشه اگر مدرسه داری که داری مثل خودم باید انبار خیلی بزرگی داشته باشی که تا میای خونه حتی پر نشده باشه!!!!!
2-شب ها برای اخرین بار غارت رو بزن قبل از مدرسه من خودم 30 ثانیه با گوشیم وصل میشم و غارت رو میزنم و دیگه کاری ندارم در هر حال زیاد غارت کن اگر می خواهی موفق بشی
3-با افرادی که نزدیکت هستند و میفهمی که دارند سکه در حد زیاد خرج می کنند بی درنگ دوست بشو
4-اگر افراد نیرومندی کنارت هستند به احتمال زیاد فارم هم دارند فارم هاشون رو پیدا کن و ازشون سود ببر
5-سعی کن با مقام داران اتحادت دوست باشی چون در مواقع لزوم خیلی کمکت می تونند بکنند
6-اول از همه نیزه دارهات رو زیاد کن که خودت فارم نشی بعد کم کم هم به ساخت شمشیرزن و جاسوس بپرداز
7-از اول بازی نگاهت به ساختمان هایی که جمعیتت رو بالا میبرند مثل معبد و....نباشه اول از همه اگر قابلیت 2 ساختمان رو فعال کردی با یکی تولیدات و با یکی دیگه جمعیتت حالا هر چی که دوست داری من که فقط تولیداتم رو بالا میبرم کاری هم به کسی ندارم اولین چیز هایی که زیادشون کنی خیلی به کارت میاند شهرداری دیوار سربازخانه و معادنت و انبارت هستند
8-بقیه اش هم بستگی به خودت داره
3 بعد از ساخت سرباز فقط غارت کن حتی شهر های 9 نفره رو فقط غارت کن سعی کن تلفات ندی

 

 

برای عضویت در بازی کلیک کنید
موضوع مطلب : موفقیت, عصر پادشاهان, مشاور, سکه, اتحاد, جاسوس

دوشنبه 91 دی 11 :: 9:39 صبح
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

برای بازی در عصر پادشاهان بعضی ترفند های تکنیکی سرعت بازی شما را زیاد می کند که ذیلا برخی از آنها آورده میشود و انشالله در آینده کامل تر می شود

 1- برای رفرش یک صفحه مطلقا از دکمه رفرش مرورگر (مثلا F5 ) استفاده نکنید بلکه در پنل مربوط به نام شهرها بر روی اسم شهر خود کلیک کنید این بهترین نوع رفرش صفحه است (همه ویژگی های رفرش را دارد اما بهتر از آن است)
2- درمواقعی که اینترنت شما کند است و یا مشکل پهنای باند دارید برای افزایش سرعت بارگذاری خودکار عکس را غیر فعال کنید
برای این کار درفایرفاکس مسیر زیر را بروید

tools->options->content->load images automatically و تیک load images automatically را بردارید
3-از بازکردن چندصفحه به طور همزمان خود داری نمایید اصول طراحی این باز به نحوی است که شما مطلقا نیازی به باز کردن چند صفحه ندارید
مثلا برای ارسال منابع از 4 شهرتان به یک شهر فقط یک صفحه باز کنید و با اتمام ارسال یک شهر در پنل سمت چپ(پنل شهر ها) شهر بعدی را انتخاب کنید
4- مطلقا کش مرورگر خود را خالی نکنید حتی اگر می خواهید مثلا اکانت دیگرتان لو نرود با یک مروگر دیگر کار کنید اما کش را خالی نکنید چون هر صفحه این بازی حدود یک مگابایت عکس دارد که فقط یک بار دانلود می شود که با خالی کردن کش مرورگر این کار تکرار میشود

 

ثبت نام در سرور 10 بازی
موضوع مطلب : ترفند های بازی, عصر پادشاهان, بازی, تکنیک

یکشنبه 91 دی 10 :: 11:13 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera
<   <<   6   7   8   >   
عصر پادشاهان و دلاوران
kingsera

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 37
  • بازدید دیروز: 302
  • کل بازدیدها: 2521549
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگرکلیه حقوق این وب سایت برای هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir ) محفوظ است