سفارش تبلیغ
صبا ویژن
kingsera
asrepadeshahan
هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir )
وبلاگ هواداران بازی آنلاین و اینترنتی عصرپادشاهان ( kings-era.ir )
kingsera kingzsera kingsera kingsera kingsera
kingzera

سفارت

 

 

در ساختمان سفارت، تمامی دیپلماتها و سفیران شما مستقر هستند. در این ساختمان شما می توانید اتحاد ایجاد کنید سفیران مختلف تربیت نموده و با دیگر شهرها  قراردادهای دیپلماتیک برقرار کنید. این ساختمان دارای20 سطح است. که با ارتقاء در هر سطح امکانات بیشتری را دارا خواهید شد.
 با فعال سازی این ساختمان از طریق ساختمان شهرداری، ( در سطح 1 ساختمان شهرداری) شما می توانید به اتحادهای تشکیل شده که دارای قدرت بیشتری هستند بپیوندید تا از شما مقابل حملات دیگر شهرها حمایت و حفاظت شود. 
با ارتقاء سفارتخانه به سطح 3 شما می توانید خود یک اتحاد را تاسیس کنید و دعوت نامه برای دیگر دوستان و شهرهای مختلف ارسال کنید تا در اتحاد شما عضو شوند. در هر سطح سفارت می توانید 4 نفر را به اتحاد خود اضافه نمایید، یعنی شما در سطح 20 می توانید اتحادی با 80 نفر عضو داشته باشید.
با ارتقاء ساختمان شما می توانید شهرهای  بیشتری را در اتحاد خود عضو نمایید. که رتبه اتحاد شما در بین دیگر اتحادها افزایش می یابد.
این ساختمان دارای قسمتهای مختلف است: مشخصات - اعضای اتحاد -  مدیریت اتحاد -  روابط دیپلماسی اتحاد -  گزارش اتحاد

+ در بخش مشخصات شما می توانید سطح فعلی سفارت خود را مشاهده کنید و آنرا ارتقا دهید. در ضمن مشخصات اتحادی که شما عضو آن هستید در همین صفحه نمایش داده می شود و دکمه "ترک اتحاد" نیز در همین قسمت قرار دارد. از طریق دکمه ترک اتحاد می توانید از اتحادی که عضو آن هستید خارج شود.

+ در قسمت اعضای اتحاد شما می توانید برای سایر بازیکنان دعوتنامه ارسال کنید و یا درخواست های عضویت که برای اتحاد شما ارسال شده است را مشاهده کنید. در زیر این دو قسمت لیست اعضای اتحاد شما قرار داد.
+ در بخش مدیریت اتحاد شما می توانید  مواردی از قبیل ویرایش تصویر اتحاد ( پرچم)، اعطای سمت به برخی از اعضای اتحاد، انتقال قدرت موسس اتحاد به یکی دیگر از مدیران، حذف کلی اتحاد را انجام دهید و اتحاد خود را به نحوی شایسته مدیریت نمایید. این بخش مخصوص موسس و مدیران اصلی اتحاد می باشد.
+ در بخش روابط دیپلماسی در اتحاد شما می توانید به سایر اتحادها پیشنهاداتی از قبیل : پیشنهاد آتش بست، صلح،  پیشنهاد زیر شاخه شدن و اعلام جنگ  را اعلام نمایید. این بخش مخصوص موسس و مدیران اصلی اتحاد می باشد. البته در این قسمت پیشنهاد های دیپلماتیک سایر اتحاد ها را نیز می توانید مشاهده نمایید و آنها را تایید و یا رد کنید.

+ در قسمت آخر این ساختمان امکان مشاهده گزارش اعضای اتحاد وجود دارد و موسس اتحاد می تواند آماری کلی از تعداد نیروهای ارتش و تعداد جمعیت حرفه ای در هر شهر و تعداد شهرهای هر کدام از اعضای خود را داشته باشد. این بخش جز قابلیت های ویژه می باشد.

در عصر پادشاهان عضو شوید بازی کنید لذت ببرید جایزه بگیریدلبخند

 
موضوع مطلب : ساختمان, سفارت, اتحاد, بازی

جمعه 91 آذر 17 :: 12:11 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

عصر پادشاهان و دلاوران
kingsera

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 251
  • بازدید دیروز: 789
  • کل بازدیدها: 2357056
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگرکلیه حقوق این وب سایت برای هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir ) محفوظ است