سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت
kingsera
asrepadeshahan
هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir )
وبلاگ هواداران بازی آنلاین و اینترنتی عصرپادشاهان ( kings-era.ir )
kingsera kingzsera kingsera kingsera kingsera
kingzera
شما می توانید شهرهای سایر بازیکنان را تسخیر نمایید و آنها را به کشور خود اضافه نمایید. البته تسخیر شهرهای سایرین دارای شرایطی است که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت.
ولی توجه داشته باشید که این بخش متاسفانه در بازی هنوز فعال نشده است و منتظر فعال شدن آن هستیم ...
شرایط لازم برای تسخیر یک شهر:
1- به سه مشاور به عنوان نماینده پادشاه جهت نگهداری قصر، شهردار جدید شهر و خزانه دار جدید نیاز دارید.
2- شهر مورد نظر، پایتخت بازیکن قربانی و یا تنها شهر وی نباشد.
3- در شهر مقصد قصر وجود نداشته باشد. اگر در آن شهر قصر وجود داشته باشد، باید قصر توسط منجنیق تخریب شود.
4-در شهر قربانی نباید هیچ نیروی نظامی وجود داشته باشد. قبل از تسخیر باید با یک لشکرکشی از نوع حمله همه نیروهای نظامی را از بین ببرید و یا در همان لشکرکشی از نوع محاصره آنقدر نیروی نظامی با خود ببرید که بتوانید کاملا شهر را پاکسازی نمایید.
5- لشکرکشی که به قصد تسخیر می خواهید به شهر مورد نظرتان ارسال نمایید، باید از نوع محاصره باشد.
6-از شهری که می خواهید حمله محاصره را ارسال کنید باید قصر آن به سطح 20 رسیده باشد و در ضمن امکان اضافه کردن یک شهر جدید وجود داشته باشد.
با رسیدن لشکر مهاجم به مقصد :
1- مهاجم با حمله به لشکریان  جنگ را آغاز می کند و اگر پیروز شدند و هیچ نیروی نظامی در شهر باقی نماند، آن شهر را محاصره می کنند.
2- در مدت محاصره مدافع نمی تواند در شهر محاصره شده هیچ نیروی نظامی بسازد و اگر چیزی هم در صف ساخت داشته باشه، صفر خواهد شد.
3- در مدت محاصره منابع بازیکن به انبارهایش واریز نمی شوند.
4- در مدت محاصره لشکر مهاجم گندم مصرفی خود را از دو منبع تامین می کنند. ابتدا از گندم تولیدی شهر محاصره شده و اگر میزان مصرف گندم  بیشتر بود ، مابقی از شهر خودشان استفاده می شود.
5- در مدت محاصره، به شهر محاصره شده لشکرکشی از نوع " نبرد" را می توان اعمال کرد و سایر انواع لشکرکشی برای شهری که در حال محاصره است، امکان پذیرنمی باشد.
6- کلیه نیروهایی که از اینشهر تسخیر شده در سایر شهر ها به عنوان پشتیبان حضور داشته باشند، به محض محاصره شدن شهرشان به صورت یک حمله "نبرد" از آن شهر به سمت لشکریان محاصرهکننده حرکت می کنند. اگر بتوانند لشکریان محاصره کننده را شکست دهند، در شهر خودشان ساکن می شوند، و اگر نتوانند همه کشته می شوند.
چند نکته:
+ در حال عادی در یک شهر بیش از 6 مشاور لازم نیست. اما معمولا تعدادی از مشاورهای شما در جنگ های محاصره کشته می شوند و بهتر است شما اگر می خواهید بدون ریسک به تسخیر شهرها بپردازید، حتما چندین مشاور دیگر نیز در شهر خودتون آماده داشته باشید.
+ در ضمن مشاورین در زمان حمله های محاصره بسیار موثر هستند. زیرا مشاوران د زمان دفاع، می توانند در کشتن بهتر مشاوران تاثیر بگذارند.  در ضمن ارسال هر چه بیشتر مشاوران در زمان محاصره برای تسخیر، زمان مورد نیاز برای تسخیر را کاهش می دهد.
شکستن محاصره: به شهری که محاصره شده است،  سایر بازیکن ها و یا خود بازیکن مدافع از سایر شهرهایش می توانند حمله کنند. البته فقط از نوع "نبرد" و با رسیدن این حمله اگر کل نیروهای محاصره کننده را نابود کنند، شهر از محاصره خارج می شود و در غیر اینصورت محاصره همچنان ادامه می یابد.
کنسل کردن محاصره: لشکریان محاصره کننده  همانند لشکرهای در حال پشتیبان در قسمت لیست لشکریان دیده می شوند و می تواند کل نیروها و یا مقدار از آنها را به شهر برگشت داد. اگر کل نیروها را به شهر برگشت بدهیم، محاصره کنسل می شود.
تقویت قوای محاصره کننده: بازیکن محاصره کننده اگر یک حمله دیگر  از نوع محاصره از همان شهری که محاصره اولی را ارسال کرده است، به شهر محاصره شده ارسال کند، این نیروها به جمع نیروهای محاصره شده اضافه می شوند و با رسیدن آنها به شهر محاصره شده، این دو لشکر یکی شوند و به صورت یک لشکر نمایش داده می شوند.
محدودیت حمله به شهر محاصره شده: به شهری که محاصره شده تنها می تواند به روش "نبرد" و "جاسوسی" حمله کرد و سایر انواع حمله برای اینگونه شهر ها کار نمی کند. فقط بازیکن محاصره کننده می تواند برای تقویت حمله از نوع محاصره ارسال کند.
تسخیر شهر: شهری که x ساعت در محاصره بماند، مردم آن شهر خسته می شوند و قبول می کنند که به کشور مهاجم بپیوندند و از آن پس این شهر در مالکیت بازیکن جدید قرار می گیرد و نیروهایی نظامی که برای محاصره آمده بودند، وارد شهر می شوند و همانند وضعیت نیروی پشتیبان در اردوگاه ساکن می شوند و بازیکن می تواند اگر خواست آنها را به شهر خودش بازگرداند.
در ضمن از کل مشاوران ، سه تاشون به عنوان نمایندگان پادشاه، ساکن دائمی این شهر می شود و یعنی سه تا از مشاوران حذف می شود و بقیه همانند سایر نیروهای پشتیبان عمل می کنند و جز همان لشکر پشتیبان باقی می مانند.
محاسبه زمان تحمل محاصره  :
- اگرسطح تمدن روزانه شهر مدافع کوچکتر و یا مساوی 1200 بود، زمان تحمل محاصره  24 ساعت خواهد بود.
- اگر سطح تمدن روزانه شهر مدافع بزرگتر از 1200 بود به ازای هر 200 امتیاز که بیشتر بود، یک ساعت به زمان تحمل محاصره اضافه می شود.
- تاثیر مجموع سطح تمدن شهر مدافع بر زمان محاصره: به ازای هر 10 هزار امتیاز، یک ساعت به  زمان تحمل محاصره اضافه خواهد شد.
- البته زمان تحمل محاصره قابل افزایش و یا کسر شدن توسط عوامل زیر می باشد:
تاثیر گذاری مراسم ها در معبد توسط مهاجم و توسط مدافع :
توسط مهاجم: اگر در مدت محاصره مهاجم در شهر ارسال کننده حمله، مراسم شکرگذاری انجام دهد، از زمان محاصره 2 ساعت و مراسم نیایش 5 ساعت کسر می شود.
توسط مدافع: اگر در مدت محاصره مدافع در شهر محاصره شده ، مراسم شکرگذاری انجام دهد، به زمان محاصره 4 ساعت و مراسم نیایش 10 ساعت اضافه می شود.
تاثیر گذاری مشاوران اضافی در شهر مدافع و در ارتش مهاجم:
در شهر مدافع: مشاوران به دلیل ذکاوت در زمان جنگ های محاصره سعی می کنند، از لابلای ارتش جلو رفته و مشاوران دشمن را از بین ببرند. از این رو، اگر مدافع حداقل بیش از 20% مهاجم نیرو داشته باشد، به ازای هر 3 مشاور در شهر مدافع، یک مشاور (بیشتر از حالت جنگ عادی )کشته می شود.
در لشکر مهاجم: وجود هر مشاور اضافه، 15 دقیقه زمان محاصره را کاهش می دهد. و البته این مورد تا سقف 10 ساعت خواهد بود و وجود مشاور اضافی بیش از 10 ساعت نمی تواند زمان محاصره را کاهش دهد.موضوع مطلب : راهنمای بازی

یکشنبه 91 آبان 7 :: 10:2 عصر
kingserakingserakingseraasreshahankingsera

عصر پادشاهان و دلاوران
kingsera

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز: 167
  • بازدید دیروز: 902
  • کل بازدیدها: 2419873
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگرکلیه حقوق این وب سایت برای هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir ) محفوظ است